Oscar 2016 Kırmızı Halının En Güzel 5 Elbisesi

2016 Oscar Ödül töreni dün gece gerçekleşti. Gecenin en önemli konusu bu sefer Leonardo Di Caprio’nun Oscar’ı alıp alamayacağıydı. Sonunda Leo, son filmi Diriliş ile Oscar ödülünün sahibi oldu.
Ödüllerden çok elbiselerin konuşulduğu Oscar gecesinde senin için kırmızı halının en güzel 5 elbisesini seçtim.

Gecenin en güzel elbisesi bence Heidi Klum’un. Adeta bir prenses…

022816-oscars-heidi-klum

Ve yine 2016’nın en çok konuşulan aktiristi Cate Blanchett, Oscar’da giymek için Armani’yi tercih etmiş. Takıları ise Tiffany. Sezonun abiye trendi olan kabartma çiçekli elbisesiyle Cate Blanchett yine çok şık…

Mandatory Credit: Photo by David Fisher/REX/Shutterstock (5599371dd) Cate Blanchett 88th Annual Academy Awards, Arrivals, Los Angeles, America - 28 Feb 2016

Güzelliğiyle gözleri kamaştıran Olivia Wilde’ın Oscar elbisesi Valentino Haute Couture. Clutch çantası ise Roger Vivier.

HOLLYWOOD, CA - FEBRUARY 28:  Actress Olivia Wilde attends the 88th Annual Academy Awards at Hollywood & Highland Center on February 28, 2016 in Hollywood, California.  (Photo by Kevin Mazur/WireImage)

Her ne kadar ten rengi astar üzeri dantel modası ünlüler dünyasında geçmeye başlasada Jennifer Lawrence Dior elbiseisyle çok asil ve şık…

HOLLYWOOD, CA - FEBRUARY 28:  Actress Jennifer Lawrence attends the 88th Annual Academy Awards at Hollywood & Highland Center on February 28, 2016 in Hollywood, California.  (Photo by Steve Granitz/WireImage)

Bir Dior elbise daha… Kırmızı her zaman şık ve iddialıdır, Charlize Theron da öyle…

Charlize Theron arrives at the Oscars on Sunday, Feb. 28, 2016, at the Dolby Theatre in Los Angeles. (Photo by Jordan Strauss/Invision/AP)

Elbisesiyle gözlerimi kamaştıran bir isim daha, Margot Robbie altın sarısı havalı elbisesi Diane von Furstenberg…

022816-oscars-margot-robbie

Related Posts

Discussion about this post

Bir Yorum Yazın