Ofisin Kırmızılı Kadını

Kırmızı 2018 kış modasına damgasını vuracak. Ofis stilinde de öne çıkan kırmızı rengi ister bluz ister elbise de tercih edin ama mutlaka dolabınızda can alıcı bir kırmızı parça bulunsun.

Kırmızı ile kırmızı giyilir mi?

Cevabımız, evet!
Kırmızı ile kırmızı kombinine bayılıyoruz! Ancak ayakkabı seçiminde de aynı ton kırmızıyı kullanmaktan çok hoşlanmıyoruz. ayakkabı ve çanta seçimi yaparken, nude, gold, lame tonları kullanmanı tavsiye ederiz.

ofis_modasi_2018_kis

Aynı tonda kırmızıyı bir arada kullanmaktan bu sezon asla çekinme! Kırmızı kalem elbisenizle uyumlu kırmızı kaşe kaban nude bir stilettoyla ya da sezonun trendi kısa çorap çizmelerle çok şık olacak.

Kırmızı ile canlı renkleri kombinle!

Canlı tonları birbiriyle kombinlemekten çekinme! Canlı tonda bir mor ile kırmızı çok uyumlu olacak.
Siyah ve kırmızı kombinlerinden sıkılan ve alternatif arayanlara moru öneriyoruz.
kırmızı-kombin

Mor jogger pnatolon ve mercan kırmızısı bir triko kazakla çok rahat hissedecek ve stil sahibi bir şıklığı yakalayacaksın.

ofis_2018_kis_stili

Klasiklerden Vazgeçemeyenler

Kırmızı ve siyah uyumundan kopamayanlara tarzıyla farklılaşan kombinleri öneriyoruz. Sezonun trendi vatkalı bluz ve kalem etek kombini tam da ofis stiline uyacak!
2018-kis-ofis-modasi

Sadece Kırmızı Bir Elbise Yeter

Kırmızı elbiselerin en çok iddialı duruşunu seviyoruz. Kırmızı bir elbise giydiğin zaman herhangi bir aksesuar bile kullanmana gerek kalmıyor çoğu zaman.
Bu elbiseyi ofisten geceye devam edeceğin günlerde tercih edebilirsin. Hem uzun kollu hem de ufak omuz dekoltesiyle çok şık.

kirmizi_elbise_

Related Posts

Discussion about this post

Bir Yorum Yazın