Burçlara Göre Yılbaşı Kombin Önerileri

2017 yılına yepyeni umtularla bakıyor, 2016’nın kırgın, üzgün anılarına bir çırpıda gerimizde bırakmak istiyoruz. Yılbaşı gecesi ve öncesinde ki partiler, davetler, organizasyonlar için de heyecanlıyız.
Peki yılbaşı gecesi ne giyeceksin? Burcuna göre karakterini yansıtacak bir kıyafet bulmak zor mu? Senin için önerilerimiz var. İRONi yeni yıl koleksiyonuyla hem çok şık olacaksın hem de uygun fiyata internetten kolay ve hızlı satın alacaksın.

Her zamanki gibi yine senden başlıyoruz Koç Kadını;

Koç Burcu Kadını Yılbaşı Gecesi Kıyafeti

koc_kadini_kiyafet

 

 

Sevgili koç kadını, biliyoruz içindeki ateşi dışıarıya yansıtmayı istiyorsun. 2017 yılına girerken hareketli, konuşkan ve girişimci yapını yansıtacak o elbiseyi arıyorsun. Bu iddialı kırmızı elbise ile bütün bir yıl olduğu gibi tabii ki yılbaşı gecesinde de dikkatleri üzerine çekeceksin.

koc_kadini

Boğa Burcu Kadını Yılbaşı Gecesi Kıyafeti

boga_kadini_kiyafet
Sakin ve mağrur duruşunu, asalet simgesi kadifeyle vurgula! Hem zaten yumuşak dokular tam sana gore, bordo da en sevdiğin renklerden biri. Rahatına ve sanata olan düşkünlüğünü ve de her zaman fark arayan yanını da bildiğimiz için detayları bulunan bir kadife Tulum öneriyoruz sana sevgili Boğa. Bordo kadife tulumla 2016’nın son saatlerine de damganı vuracaksın!
1206_ironi_bordo_tulum_yilbasi

İkizler Burcu Kadını Yılbaşı Gecesi Kıyafeti

Zodiac signs Gemini. Vector illustration of the girl.

Zodiac signs Gemini. Vector illustration of the girl.

 

Neşeli, enerjik ve hareketli yapına en uygun model hareketlerini kısıtlamayacak esnek kumaşlı bir tulum olacaktır! Senin içindeki enerjiyi parıltılar yansıtacak. Ama
sürekli fikir değiştirdiğini bildiğimiz için seni kararsızlıklarınızdan kurtarmak istedik ve iki alternatif önermek istedik.

banner3
_dsc0602

Yengeç Burcu Kadını Yılbaşı Gecesi Kıyafeti

yengec_kadini_kiyafet
Romantik ve maceraya düşkünsün. Soft renkleri seviyorsun ama yılbaşı gecesi parlamalısın.
Bu romantik vintage model dantel eteği senin için seçtik, uçuş uçuş eğlenceli bir yılbaşı gecesi diliyoruz.
2751-455_ironi_siyah_etek_yilbasi

Aslan Burcu Kadını Yılbaşı Gecesi Kıyafeti

aslan_kadini_kiyafet

 

Mağrur, kendine güvenen ve güçlü yapını simgeleyecek siyah uzun bir gece elbisesi tam sana gore Aslan kadını! O çok sevdiğin küçük akıl oyunları için, derin göğüs dekoltesi üzerinde altın detayları bulunan elbisemizi senin yılbaşı oyununa özel olarak seçtik.
5047-891_ironi_siyah_elbise_yilbasi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Başak Burcu Kadını Yılbaşı Gecesi Kıyafeti

basak-kadini

Nazik, detaycı ve hassas başak kadını, yılbaşı gecesi evinde vereceğin davete özenle hazırlandığının farkındayız. En ufak ayrıntılara bile titizlikle dikkat edeceğini bildiğimiz için, sade, klasik fakat bir o kadar da göz alıcı siyah kadife elbisemizi öneriyoruz.
5545_ironi_siyah_elbise_yilbasi

Terazi Burcu Kadını Yılbaşı Gecesi Kıyafeti

terazi_kadini_kiyafet
Cazibeli, güzel, estetik, yaşam dolu ve uyumlu yapınla dikkatleri üzerine çekiyorsun. burcu için Bir terazi kadınının neşesine en uygun elbisemizi seçmek istedik, puantiyelerin neşene neşe katacağına karar verdik. Sana neşeli yıllar diliyoruz…
5011-891_ironi_siyah_elbise_yilbasi

Akrep Burcu Kadını Yılbaşı Gecesi Kıyafeti

Zodiac signs Scorpio. Vector illustration of the girl.

Cazibeli ve akıllı kişiliğini yansıtan bir kombinle yılbaşı gecesine katılmak istediğine eminiz.
Ama bu sene de kırmızı ya da siyah giyme dedik. Mor uzun yırtmaçlı ve hafif göğüs dekolteli bu elbseyi sana özel olarak seçtik.
5980-284_ironi_mor_elbise_yilbasi

Yay Burcu Kadını Yılbaşı Gecesi Kıyafeti

yay_kadini
Yay senin sessiz tarafının altında gizlediğin entellektüel ve eğlenceli yanının farkındayız. Biraz da romantiksin. Senin için vücut hatlarına oturan, dantel detayıyla romantik bir duruş sunan bu elbiseyi öneriyor seni de yılbaşı gecesinin kraliçesi ilan ediyoruz. Yeni yılda tacın başından eksik olmasın!
5063-891_ironi_siyah_elbise_yilbasi

Oğlak Burcu Kadını Yılbaşı Gecesi Kıyafeti

oglak_kadini
Hırslı, akıllı ve çalışkan oğlak kadını. Ciddi duruşuna ve yılbaşı gecesi olacak koşuşturmana uyum sağlasın diye sana iki parçadan oluşan rahat ama bir o kadar da şık bir kombin hazırladık.
için kendinden emin duran ve parlak detaylarıyla şıklığı yakalamış füme renkli elbisemizi öneriyoruz.
1643-1145_ironi_kadife_tulum_yilbasi

Kova Burcu Kadını Yılbaşı Gecesi Kıyafeti

kova_kadini
Özgürlüğüne düşkün, dışı demir içi su kova kadınımız. Yeni yılda sana daha yumuşak, ılıman bir hayat diliyoruz. 2017 bir şifonun teninde kayması gibi kolay ve eğleceli geçsin diye bu mor elbseyi seçtik
5061_308_ironi_mor_elbise_yilbasi

Balık Burcu Kadını Yılbaşı Gecesi Kıyafeti

balik_kadini_kiyafet

Duygusal ve sakin karakterinle tanıyoruz seni. Yılbaşı gecesi de loş ışıklı bir mekanda huzurlu bir yemek planın olabileceğini düşündük. Bu dantel ve şifon karışımı bluzla romantkliğini yansıtacak. Deri bir etek ya da siyah pantolonla kombini en kolay parçayı seçtik senin için.
77e98a07-f769-42d0-8346-79d53bcf086d

Tüm yılbaşı koleksyionunu görmek için –> https://www.ironitekstil.com/kategori/yilbasi-2017/

Related Posts

Discussion about this post

Bir Yorum Yazın